Gjeni pronën idealeBorsh!.

<150,000€ 2 dhoma 1 tualet Tiranë.

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep. Llogaria ime.

Përmet.

.

. Gjeni pronën idealeBorsh!. Vlorë 13 maj 22:20.

000 €.

. 480,000 EUR / Total. Nje perzgjedhje e apartamente dhe duplekse ne shitje ne Lushnje.

Dhoma, 26. Peme dhe lule perreth.

Disponohen dy apartamente me siperfaqe totale prej 64.

Siperfaqja prej 700 m2 eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi ne shitje borsh Shitet, Blihet | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe. shitet super toke me cmim super: (525,000€) ne 📍 teg, prane rrethit - 3590 m2 me hipoteke - intensitet.

Gjej prona në shitjeBorsh. .

SHITET VILE 3-KATESHE ! PLAZHI VJETER 200M.
Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi ,ose lokacione Përmet ,MerrJep.
Shitet 2+1+1 Ballkon, Siper Pazarit Te Ri **Shkolla E Kuqe, Rruga Dervish Hekali - Planimetri Shume E Mire, Perfekte.

Peme dhe lule.

al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.

43 m². . .

Merr me qira nga njerëzit në Borsh, Shqipëri me $20/natë. . al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri. Okazion shtepi + truall ne Borsh!! 60 m²; 2,5 dhoma;. .

Gjithë Shqipëria /.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi ,ose lokacione Sarandë ,MerrJep. .

Gjeni kompleks apartamentësh në shitjeBorsh Indomio.

.

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.

Harta dinamike dhe precize.

al është vendi i duhur për ju.